(044) 581 30 90

ua ru en
Технічне обстеження будівель та споруд

Всі будівлі, незалежно від їх призначення, форми власності, віку, капітальності, технічних особливостей підлягають періодичним обстеженням з метою оцінки їх технічного стану і паспортизації, а також прийняття обгрунтованих заходів щодо забезпечення надійності та безпеки при їх подальшій експлуатації.

Паспорт є технічним документом власника будівлі, в якому міститься зроблений на основі об'єктивних даних висновок про придатність (або непридатність) будівлі до експлуатації.

Наші фахівці виготовляють технічні паспорти на промислові об'єкти і споруди з першої по п'яту категорію складності, такі як адміністративні та складські будівлі, промислові цехи, машинні зали, трубопроводи, гідроспоруди та ін.


Технічне обстеження будівель необхідно в таких ситуаціях:

  • планові та позачергові перевірки стану будівель;
  • підготовка проекту реконструкції будівлі;
  • капітальний ремонт будівлі;
  • відновлення будівель, пошкоджених аваріями і катастрофами.


Крім аналізу технічного стану промислового об'єкту, фахівці також розроблять детальні рекомендації щодо усунення можливих технічних дефектів будівель.

Вартість послуг з технічного обстеження будівель і споруд коригується залежно від площі об'єкта, його технічних конструктивних особливостей тощо.

Більш детальну інформацію про проведення робіт з обстеження та паспортизації будівельних, в тому числі, промислових об'єктів, Ви можете дізнатися за телефоном або залишивши заявку на нашому сайті.

За більш детальною інформацією телефонуйте за номером нашої гарячої лінії

050 360 16 82 або 067 5555 222

або пишіть на нашу пошту : info@nise.com.ua

 

 

Технічна паспортизація

Технічна паспортизація – це ряд дій, що мають обов’язковий характер,  та проводяться у встановленому законодавством порядку з метою отримання достовірної інформації про стан певного об’єкту. Дана інформація використовується  для ведення обліку та  організації контролю по благоустрою та покращенню умов для тих чи інших технічних об’єктів.


Правовою основою проведення технічної паспортизації є низка законів  про проведення технічної паспортизації та інвентаризації об’єктів.
Технічна паспортизація може здійснюватися для ведення обліку  по благоустрою наступних об’єктів загального користування:

•    Місця загального користування : парки, вулиці, сади, сквери,  майданчики, площі, пам'ятки культурної спадщини, пам’ятки історичної спадщини, кладовища, рекреаційні зони, майдани, бульвари, проспекти, дороги, пляжі, та інші.
•    Будівельні споруди та прибудинкові території ;
•    Території установ , підприємств та організацій;
•    Інші об’єкти благоустрою, що знаходяться в в межах населеного пункту;
•    Інвентаризація та паспортизація земельних ділянок.

За результатами технічної паспортизації складається документ, що виконує роль паспорта  технічного стану  об’єкта та має юридичну силу у здійсненні операцій купівлі-продажу, обміну, реструктуризації  та інших можливих дій, що можуть вчинятися з об’єктом.


Технічна паспортизація об’єктів проводиться спеціальними організаціями на підставі договору  та з  ініціативи власника, виконавця чи іншої зацікавленої сторони. Дана дія може здійснюватися самостійно зацікавленою особою.
Провести процедуру  технічної інвентаризації та паспортизації можна в плановому порядку , встановленому документально, чи позапланово – у разі потреби:


•    Закінчення будівництва та здача об’єкта у використання;
•    Закінчення ремонтних робіт по благоустрою об’єкта;
•    Надзвичайна ситуація, що сталася на об’єкті благоустрою;
•    Перехід майнових прав до іншого власника;
•    Завдання шкоди об’єкту благоустрою.

Незалежний інститут судових експертиз «НІСЕ» надає послуги по здійсненню технічної паспортизації. Зателефонуйте нашим консультантам та отримайте докладну інформацію щодо процедури технічної паспортизації.Технічна паспортизація в Україні

У ході підготовки виробничих, громадських, складських об'єктів та інженерно-технічних споруд необхідно створити всі умови для забезпечення техніки безпеки та надійної експлуатації цих об'єктів, що дозволить запобігти виникненню всіляких аварійних ситуацій.

Для того щоб тримати під контролем ситуацію, найкраще документально зафіксувати всі моменти, провести моніторинг, за допомогою якого може бути отримана додаткова інформація, що впливає на аналіз стану об'єкта.

У такому випадку необхідно звернутися до професійної експертної організації, працівники якої проведуть спеціальне дослідження щодо з'ясування реального стану будівельних, виробничих, інженерно-технічних споруд, що дозволить вчасно реагувати на можливе виникнення тих чи інших ситуацій, і своєчасно усувати їх.

Методом, який використовується для фіксації всіх вище описаних дій, є технічна паспортизація. Проведення технічної паспортизації відбувається паралельно технічному обстеженню з використанням науково-дослідної та проектної бази. Результати технічної паспортизації дозволяють продовжити експлуатаційний термін спорудженого об'єкта відповідно до визначених законодавством нормами.

Технічна паспортизація в Україні проводиться в державних установах, підприємствах різного типу незалежно від форми власності. Результати технічної паспортизації можуть вплинути на зміна статусу підприємства, тобто, якщо незалежні експерти знайдуть якісь проблеми, які можуть тим чи іншим чином впливати на чиюсь безпеку, вони мають право рекомендувати таке підприємство чи установу до закриття, поки не будуть виправлені недоліки, виявлені в ході проведення технічної паспортизації.

Проведення технічної паспортизації здійснюється документально і підтверджується підписами власника або керівника організації і відповідно -  представником експертної організації, який і проводив технічну паспортизацію.

У технічному паспорті зазначаються дані про технічні особливості споруди та її стан на момент проведення технічної паспортизації. Якщо все ж незалежні експерти виявили проблемні моменти в технічному стані об'єкта, власник протягом зазначеного законодавством часу відповідно зможе усунути ті чи інші технічні неточності, після чого може бути проведена повторна технічна паспортизація відповідно до «Правил обстежень, оцінки технічного стану та паспортизації виробничих і житлових будівель і споруд ».

Також технічна паспортизація може бути проведена додатково у зв'язку з виникненням надзвичайної ситуації, що впливає на зміну технічного стану об'єкта.

Якщо вам потрібно провести технічну паспортизацію, експерти Незалежного інституту судових експертиз «НІСЕ» проведуть її швидко і якісно. Телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання.