(044) 581 30 90

ua ru en
Експертиза меж земельної ділянки

​​​​​​Експертиза меж і площі земельної ділянки

Власники земельних ділянок нерідко помиляються в своїх уявленнях про місце проходження меж їх земельних ділянок. Це може призводити до виникнення спорів щодо меж земельних ділянок між сусідами, вирішити які можна за допомогою земельно-технічної експертизи як в досудовому порядку, так і в рамках судового процесу.

У більшості випадків межові роботи проводяться для уточнення меж і площі існуючої земельної ділянки, а також при формуванні та оформленні нової земельної ділянки.

Крім межування землі нерідко доводиться проводити межування наземних будівель з метою їх юридичного закріплення на існуючій земельній ділянці.

Питання, що стосуються межування земельної ділянки, будівель, Ви можете вирішити, звернувшись до експертів НІСЕ, які в рамках проведення земельно-технічної експертизи визначать межі і площу земельної ділянки, а також їх відповідність правовстановлюючим документам.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для проведення експертизи:

  • правовстановлюючі документи на земельну ділянку (Державний акт або рішення про передачу в користування);
  • правовстановлюючі документи на будинок (за наявності);

Вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та відповідно до кількості поставлених питань.

Фахівці НІСЕ допоможуть сформулювати питання на дослідження експерту та нададуть безкоштовну консультацію по телефону або у мессенджерах:

Телефонуйте або пишіть:

Vodafone: +38 067 5555 222 (Viber)

Kyivstar: +38 050 360 16 82 (Telegram)

Багатоканальний: +38 044 581 30 80 / 90 / 77

Email: info@nise.com.ua

ЧОМУ МИ?

Ми проводимо експертизу якісно, об’єктивно та швидко як за ухвалою суду, так і за заявою сторін.

Термін проведення експертизи - від 2 робочих днів до 1 місяця (показник швидкості залежить від наявних документів та складності експертизи).  

НІСЕ працює у сфері судово-експертної роботи з 2007 року.

Експерти НІСЕ атестовані Міністерством юстиції України та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. За необхідності залучаємо до роботи міжнародних експертів.

Експертний висновок НІСЕ є належним доказом у суді.

Ми надаємо безкоштовну консультацію по телефону, email або у мессенджерах.

Консультуємо щодо доцільності проведення експертизи, допомагаємо визначити необхідний підвид експертизи та коректно сформулювати питання на дослідження експерту.

Телефонуйте або пишіть:

Vodafone: +38 067 5555 222 (Viber)

Kyivstar: +38 050 360 16 82 (Telegram)

Багатоканальний: +38 044 581 30 80 / 90 / 77

Email: info@nise.com.ua