(044) 581 30 90

ua ru en
Експертиза поділу земельної ділянки

Поділ землі та визначення порядку користування. Виділення частки в натурі.

Поділ земельної ділянки – одне із завдань земельно-технічної експертизи. Необхідність проведення експертизи розділу земельної ділянки виникає при вирішенні земельних спорів, коли сторони хочуть оформити право власності на частки земельної ділянки.

Експертиза поділу земельної ділянки може бути як досудовою (за заявою фіз. чи юр. особи), так і в рамках судового процесу (за ухвалою суду).

Основними завданнями при проведенні експертизи поділу земельної ділянки є виділення частки землі в натурі відповідно до частки учасника землекористування.

При цьому, як правило, необхідний також поділ наявних на земельній ділянці будівель. У разі неможливості поділу земельної ділянки, а також будівель, наявних на ній, експерти встановлять порядок користування ділянкою.

Експертиза поділу земельної ділянки є найбільш затребуваною при процесах щодо розірвання шлюбу, розподілу землі між родичами, оформленні спадщини.

Ці та інші питання, що стосуються поділу земельної ділянки, розділу будинку, визначення порядку користування ділянкою, Ви можете вирішити, звернувшись до аркедитованих експертів НІСЕ.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для проведення експертизи поділу земельної ділянки:

  • правовстановлюючі документи на земельну ділянку (Державний акт або рішення про передачу в користування);
  • правовстановлюючі документи на будинок (у разі наявності);
  • технічний паспорт на будинок (у разі наявності);
  • інформація про порядок користування приміщеннями будинку і господарськими будівлями;

Вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та відповідно до кількості поставлених питань.

Фахівці НІСЕ допоможуть сформулювати питання на дослідження експерту та нададуть безкоштовну консультацію по телефону або у мессенджерах:

Vodafone: +38 067 5555 222 (Viber);

Kyivstar: +38 050 360 16 82 (Telegram); 

Багатоканальний: +38 044 581 30 80 / 90 / 77

ЧОМУ МИ?

Ми проводимо експертизу якісно, об’єктивно та швидко як за ухвалою суду, так і за заявою сторін.

Термін проведення експертизи - від 2 робочих днів до 1 місяця (показник швидкості залежить від наявних документів та складності експертизи).  

НІСЕ працює у сфері судово-експертної роботи з 2007 року.

Експерти НІСЕ атестовані Міністерством юстиції України та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. За необхідності залучаємо до роботи міжнародних експертів.

Експертний висновок НІСЕ є належним доказом у суді.

Ми надаємо безкоштовну консультацію по телефону, email або у мессенджерах.

Консультуємо щодо доцільності проведення експертизи, допомагаємо визначити необхідний підвид експертизи та коректно сформулювати питання на дослідження експерту.

Телефонуйте або пишіть:

Vodafone: +38 067 5555 222 (Viber)

Kyivstar: +38 050 360 16 82 (Telegram)

Багатоканальний: +38 044 581 30 80 / 90 / 77

Email: info@nise.com.ua